САП заявила про тиск у справі щодо «гаманця Яценюка» Мартиненка

711

В САП вважають, що дисциплінарна комісія прокурорів підігрує адвокатам Мартиненка у створенні умов для усунення її прокурора від справи.

Антикорупційна прокуратура заявила про намір Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) усунути від роботи її співробітника – у зв’язку з його «принциповою позицією» в провадженні щодо екс-нардепа від «Народного фронту» Миколи Мартиненка, якого ще називають «гаманцем Яценюка«.

«САП вважає процес, який відбувається навколо прокурора четвертого відділу САП ГПУ Перова, спробою усунення прокурора від справи через його професійну діяльність та принципову позицію у кримінальному провадженні за підозрою Мартиненка», – йдеться в заяві.

При цьому в прокуратурі аргументували свою позицію тим, що обставини, які склались навколо дисциплінарного провадження щодо Перова, наводять на сумніви в прозорості його проведення та неупередженості осіб, які брали участь у прийнятті кінцевого рішення.

«Обґрунтування рішення положеннями Закону України «Про прокуратуру», який передбачає як підставу притягнення виключно поведінку, що викликає сумніви у об’єктивності та неупередженості прокурора складно співставити із залишенням ним зали судових засідань прокурором під час зачитування судового рішення. А єдиною метою скарг адвокатів є штучне створення умов для відведення прокурора від участі у справі», – резюмували в САП, оголосивши про намір оскаржити рішення КДКП в суді.