Савченко нашкодила Росії більше, ніж «хунта»

379

Учора Надії Савченко було передано фейкового листа від Президента України, у якому була вимога про припинення голодування та прописані підбадьорюючі слова про підтримку суспільством.

Цю ситуацію прокоментував народний депутат України Олег Осуховський.

«Потрібно було, щоб Савченко перестала голодувати, тому відправлено цього листа. Але в будь-якому випадку, Президент міг відправити не фейкового листа, а справді написати їй, підтримати героїню», — вважає Олег Осуховський.

Аферу вдалося провернути тому, що Президент справді неодноразово звертався до Надії Савченко.

«Росія і Путін бояться, що з Савченко може все завершитися летально. Відповідно, величезний тиск з Європи і Америки чиниться на Путіна, щоб він її відпустив, бо це є незаконний арешт. Я був у першій делегації, коли ще Савченко була у  Воронежі, в СІЗО. Вона вже тоді написала листа, в якому описувала, як її викрали. Як її з мішком на голові відправили в «Євро-готель» у Воронежі, там катували, хотіли зламати. Але вона сказала, що краще смерть, ніж служити ворогові. І тепер вона зробила забагато проблем Росії, адже всі санкції застосовані завдяки Савченко», — розповів народний депутат.

Також експерти зазначають, що розмови про можливу політичну кар’єру в Україні вигідні, адже, можливо, президент РФ намагаючись «нашкодити хунті», поверне Савченко швидше додому.