Савченко у фокусі, бо це вигідно Путіну

286

Наразі багатьохз громадян хвилює питання, чому до справи Надії Савченко прикута увага масова, а решту українців, ув’язнених в Росії згадують принагідно.

«Фокусують увагу на справі Надії Савченко не тільки її прибічники, яких у світі величезна кількість. Фокусує цю справу сам Путін, через власні засоби масової інформації. На цій справі він демонструє перш за все російському споживачеві, що він не рахується в світі ні з ким. Тобто чим більше вимог до Путіна, щоб він відпустив Савченко, тим краще для нього, бо він демонструє росіянам свою значимість. Він тим самим показує ,що до нього звертаються перші особи, очільники світових організацій, а він може не реагувати жодним чином», — розповів кандидат юридичних наук Микола Сірий.

Експерт зазначив, що варто очікувати вирок, тяжкий для Савченко.

«Про помилування теж не варто думати, бо для Путіна буде неприпустимим, щоб Савченко вийшла із зали суду, перейшла через дорогу і написала у відділку заяву відносно тих осіб, які її викрадали», — додав Микола Сірий.

Прогнозується, що після оголошення вироку будуть введені додаткові санкції проти Росії, також Захід рекомендуватиме пройти процедуру апеляції.