СБУ «випустила пазури» на Саакашвілі

417

СБУ оголосила війну керівництву Одеської області. Про це повідомив одеський губернатор Михайло Саакашвілі на своїй сторінці в Facebook.

З його слів, спровокувало таку реакцію закриття для корупціонерів в СБУ традиційних джерел доходів в Одесі, пов’язаних з митницею, контрабандою горіхів, нелегальним гральним бізнесом, обміном валюти, контрабандою сигарет та іншими грабіжницькими схемами.

Одеський губернатор зазначив, що заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Павло Демчина викликав у Київ начальника одеського управління СБУ Сергія Батракова і доручив йому зайнятися «проектами Саакашвілі», куди в числі інших входить Центр обслуговування громадян і Відкрите митний простір, яке знаходиться в процесі створення.

Саакашвілі додав, що в середу представники СБУ увірвалася в Іллічівську в поліцію звільняти заарештованого за розбій, неодноразово судимого громадянина.

«Бійці «Альфи» поставили до стінки працівників поліції заявили, що за їх інформацією, поліцейські незаконно затримали бандита і піддали його тортурам, що, звичайно, є цілковитою вигадкою. Сьогодні я поінформував президента про незаконні дії підлеглого безпосередньо йому органу і збираюся відкрито реагувати на всі факти шантажу і свавілля», — написав він.

За словами Саакашвілі, йому стало відомо, що «дивиться СБУ» Анатолій Даниленко найняв дві групи для стеження за участю ресурсів Служби безпеки за ним і його співробітниками. Він підкреслив, що саме цей факт став причиною його відмови від охорони СБУ.