СБУ зняла цікаве кіно, премії «Оскар» ще не знайшли своїх власників

569

Компрометуюче відео з кабінету Сергія Чеботаря, відзняте Службою безпеки у листопаді-грудні 2014 року, невідомі оприлюднили в Інтернеті. Реєстр судових рішень підтвердив достовірність «ютубівського надбання».

В кабінеті відбулася зустріч, в ході якої, заступник міністра внутрішніх справ (наразі у відставці) Сергій Чеботар, разом із начальником департаменту фінансового забезпечення МВС Олексієм Тахтаєм і керівником «Спецсервісу» Василем Петрівським обговорюють продаж незаконно видобутого піску держпідприємством «Спецсервіс» через підставну фірму. На відео Чеботар розповідає про аукціон, на якому 19 листопада оберуть «потрібного» переможця.

З судового реєстру відомо, що ДП «Спецсервіс» та МВС України влаштували підробні торги, на яких нещодавно створена фірма «Буд Маркет Групп» купила пісок за мінімальними цінами: 8 грн/т. А вже від імені підставної фірми пісок почали продавати вдвічі, а то і втричі дорожче.

В серпні Генпрокуратура наклала арешт на пісок, зрозуміло, що «Буд Маркет Групп» торгувати їм вже не може. В результаті виходить, що в бюджет не дійшло, як мінімум, 20 млн гривень. Постає питання, чому й досі ніхто з учасників відео не має статусу підозрюваного, зважаючи на записи, що вказують на можливі зловживання керівництвом міністерства і зберігаються майже рік.

Більш детально ситуація розглянута у матеріалі «Кіно і міліція»

ИсточникVse.Media
Поделиться