Семенченка очікують на допит в ГПУ

212

енпрокуратура викликала для допиту як свідка народного депутата України Семена Семенченка. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Генеральна прокуратура України здійснює процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні у кримінальному провадженні за фактом створення та діяльності терористичної організації “ДНР”, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.28, ч.1 ст.109, ч.4 ст.28, ч.2 ст.110, ч.1 ст.258-3 КК України.

“Встановлено, що Семенченко С. брав активну участь у проведенні антитерористичної операції на сході України проти учасників „ДНР“, а тому може дати показання, які мають значення для кримінального провадження”, — сказано в повідомленні.

С.Семенченко викликається для допиту як свідок до прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Департаменту нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.