Семенченко: Нинішні політики «переплюнули» режим Януковича

324

Народний депутат від «Самопомочі» Семен Семенченко розкритикував рішення суду у справі начальника національної поліції в Вінницькій області Антона Шевцова. Він назвав це «маразмом».

«Нинішній режим врахував всі помилки Януковича і перейшов на наступний рівень. Але своїх як і раніше не здають. Кругова порука- невід’ємний атрибут мафії», — написав політик і уточнив, що кількість народних депутатів, які викрикують «Слава Україні» і насправді ненавидять країну, ще більша.

Семенченко впевнений, що подібних випадків, як з Шевцовим, буде багато, тому що на даний момент немає людей, щоб повністю замінити корумповану систему. Також народний депутат підкреслив, що потрібно знайти главу Вінницьких копів і знову привести в зал суду. Також варто знайти слідчих, які «злили» справу і дізнатися у них, хто їм наказав це зробити.

Політик запевнив, що готовий в цьому брати участь як народний депутат, а також попросив написати, якщо хтось дізнається місце знаходження Антона Шевцова.

Нагадаємо, що народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм пообіцяв розібратися з тими, хто відпустив Шевцова із залу суду.