«Семенченко» — проект Авакова і Геращенко

1781

Семен Семенченко, як проект, був створений Антоном Геращенко. Це фігурує в матеріалах кримінального провадження відносно Семенченка, яке є у відкритому доступі. Геращенка ще не допитували по цій справі і навряд чи будуть, оскільки він є народним депутатом. Але свої дії Геращенко вчиняв, коли був державним службовцем. Він працював в апараті внутрішніх справ і діяв від імені Міністра.

«Для того, щоб Семенченко міг збирати кошти, йому потрібна була реклама, залучення журналістів, висвітлення як командира батальйону. За розпорядженням Авакова, Семенченко був допущений на територію військової частини 3027, котра розташована в Нових Петрівцях. Він там зустрічав журналістів, добровольців, і навіть підписував документи на носіння зброї. Він виготовив фальшиву печатку неіснуючого батальйону «Донбас». Батальйони не є юридичними особами, вони не можуть мати печатки. Цікаво, де брав аферист зброю, яку видавав, продавав, використовував з незаконною метою. Відповідь тільки одна: зі складів Національної Гвардії України. Яким чином ця зброя вийшла з території складів – дасть відповідь слідство», — розповів у студії Vse.Media журналіст Володимир Бойко.

Наразі суспільство цікавить, як довго проіснує трикутник Геращенко – Семенченко – Аваков. Вони всі пов’язані колишніми злочинами. Семенченко давно відійшов від цієї компанії. Однак розслідувати злочини Семенченка: пограбування, викрадення людей, документів, «збір благодійних коштів» — це неможливо через Міністра та його радника.

«Семечнченко розповідав, коли балотувався до міської ради в місті Севастополь, що воював у Чечні, у партизанських батальйонах, швидше за все, створених ФСБ.

Наявність скелетів у шафі публічної особи – хороше підґрунтя для вербування. Відомо, що весь компромат, який був у Севастополі на Семенченка (справи арештанта, кримінальна справа), вони давно в Москві.

Те, що Семенченко – це Гришин, стало відомо, коли він зняв балаклаву. Вже наступного дня були знайдені севастопольські газети, з його фотографією 2000 року, коли він балотувався в депутати міської ради. По паспортній базі даних було вирахувано як саме пишеться прізвище «Гришин», але в Севастополі йому видали неправильний паспорт, який він 6 разів губив. Останній паспорт він отримав в 2013 році. Головним доказом його зв’язку між усіма справами та прізвищами є дактилоскопічна формула (відбитки), з його севастопольської справи арештанта, яку вивезли ФСБ. Хоча стосовно народного депутата не можна здійснювати слідчі дії. Можливо, новий Генеральний прокурор зробить подання до Верховної Ради. І «Самопоміч» виконає свою обіцянку і скасує депутатську недоторканність», — розповів Володимир Бойко.

Від 22 грудня 2015 року Семен Семенченко позбавлений офіцерського звання. Спочатку його переатестували до лейтенанта, потім достроково дали майора. Зараз він зарахований в резерв, як солдат. Цей наказ не є дійсним, адже навіть солдат резерву має складати присягу. Його досі покривають тому, що багато людей в цій справі забруднилося.