Семенченко прокоментував «запрошення» ГПУ на «побачення»

847

Генеральна прокуратура України викликала на допит Семена Сенченка як свідка.

Зазначається, що оскільки Семенченко брав активну участь у проведенні анти терористичної операції на Сході України, то може дати важливі свідчення по створенню ДНР.

«Я хочу сказати, що Шокін звичайно розумничка. Вчора «Самопоміч» подала мої документи в якості кандидата на посаду голови Кривого Рогу. А сьогодні, після моєї реєстрації, прес-служба ГПУ, що запрошують мене. Здивувало формулювання: «у зв’язку з тим, що Семенченко брав активну участь у анти терористичній операції. Я радий, що за два роки цей факт нарешті був встановлений Генеральною прокуратурою, з такою залізною точністю. Звичайно, я готовий допомогти громадянам діамантовим прокурорам. Тільки лишилась одна маленька формальність – повістка, стаття 135 КК України вимагає. Нічого не зробиш! Ми ж будуємо правову державу. Можуть на Верховну Раду вислат, Садова 3-А адреса. Якщо заплутаються, то Толян підкаже. У нього є тепловізор. Або нехай присилають до Кривого Рогу, де я зараз знаходжусь», — прокоментував Семен Семенченко.

Також Семенченко пов’язує неочікуване»запрошення» з балотуванням в місті Кривий Ріг, де зосереджено 6% ВВП, і де багато підприємств російського олігарха Абрамовича.