Серіал «Друзі» перетворили на мюзикл

279

Улюблений мільйонами серіал «Друзі», який у вересні відзначив своє 21-річчя, перетвориться на музичну постановку. Комедійну адаптацію багатосерійника представлять на сцені театру MCL з 10 червня по 29-е липня в Чикаго.

Продюсери шоу під назвою Friends: The One Where They Sing запевняють, що в мюзиклі залишаться ті ж герої, що були в телесеріалі, а зі сцени лунатимуть аналогічні пісні, що і з телеекрану. Однак актори і сюжет адаптації буде іншим, повідомляє команда проекту.

Відзначимо, за багаторічну історію серіалу його шанувальники переглянули 236 серій в десяти сезонах. Вперше серіал з’явився на екранах 22 вересня 1994 року і з тих пір завойовував величезну кількість шанувальників і безліч нагород, в тому числі шість премій «Еммі» і премію «Золотий глобус».

Нагадаємо, нещодавно зірки серіалу «Друзі» вперше возз’єдналися за 12 років. Так, Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт Леблан і Девід Швіммер взяли участь в зйомках спецвипуску, присвяченого особливому внеску в телеіндустрію режисера Джеймса Берроуза, який і створив легендарний телепроект. На жаль, один з «Друзів» Метью Перрі не зміг приєднатися до зустрічі. У цей момент у актора були заплановані зйомки в Лондоні.