Шабунін про Луценка: Такого жахливого генпрокурора ще не було в Україні

413

Юрій Луценко є найжахливішим генеральним прокурором України за весь час, адже ніхто з його попередників не дозволяв собі брехати з трибуни Верховної Ради, як це неодноразово робив він.

Таку думку висловив глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін в ефірі 24 каналу.

За словами Шабуніна, Луценко нарешті має піти з посади генпрокурора, адже він дискредитує інституцію.

«Такого жахливого прокурора не було в Україні ніколи, навіть з усією корупцією Пшонки і Шокіна. Адже ніхто з них не дозволяв собі брехати з парламентської трибуни, а Луценко робив це неодноразово», – наголосив глава Центру протидії корупції.

При цьому він зауважив, що в разі, якщо Луценко захоче зіграти в історію «я так хотів піти, а мене не відпустили», то у нього цього не вийде.

Шабунін також переконаний, що президентові Петру Порошенку було вигідно мати на посаді керівника ГПУ Луценка, адже, якби главу держави не влаштовувало те, що напади на активістів не розкриваються, то він би надав подання про звільнення генпрокурора.

«Мери великих міст, особливо півдня і сходу, в обмін на лояльність під час виборчої кампанії, отримали «зелене світло» від Порошенка. Саме тому Луценко і Аваков не можуть знайти замовників на активістів, особливо на регіональному рівні. Я вважаю, що політична відповідальність за безлад з громадськими активістами лежить на Порошенку», – додав він.