«Шавки Банковой» в опасности — Семенченко собирается подавать заявление против Шокина и Матиоса

387

Народный депутат Украины Семен Семенченко записал скандальное обращение к украинским прокурорам. Такое обращение депутат опубликовал на личной странице в социальной сети.

«Сьогодні йду в НАБУ. Буду подавати заяви щодо Шокіна і Матіоса і туди. Подивимося як буде працювати новий орган. Реакції на вчорашні заяви Самопомочi від прокуратури — 0. Напевно парламентська партія заявляюча про незаконні дії керівництва Генеральної прокуратури — це така дрібниця, яка не варта уваги. Все передбачувано… Головний військовий прокурор Матіос готує «брифінг», на якому , впевнений, ми знову почуємо про «християнський обов’язок» і дізнаємося багато цікавого про Семенченко і Самопомiч… Хоча придумати щось крутіше «обсасывания трубок» «страшними насильниками» з батальйону Торнадо у виконанні головного військового прокурора напевно вже неможливо. Досі згадую той, вже легендарний ефір на Шустері. З зачитуванням показань, тремтінням у голосі і скупий прокурорської сльозою… І бурхливі тривалі оплески представників РФ в ОБСЄ які слово в слово цитували все це в своїх спічах про «негідників з добровольчих батальйонів», — написал Семен Семенченко на своей странице.

Семен Семенченко заявил, что именно на него фабрикуют дело, так как считают его «неблагонадежным». Такой факт Семенченко считает провокацией от прокуроров, и способом оказать политическое давление.

Отметим, в видеообращении Семенченко назвал прокуроров Матиоса и Шокина «шавками Банковой».