Схема передачі Roshen банку Rothschild Group — Порошенко

271

Президент заявив, що планує провести реформу з деофшоризації бізнесу в Україні.

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту в Японію детально розповів про схему передачі Roshen банку Rothschild Group, повідомляється на сайті глави держави.

Порошенко розповів, як проходить процес передачі управління його бізнесу довіреній компанії.

«Після того як я став Президентом, я одразу заявив, що довіряю свій бізнес найбільшому інвестиційному банку – Rothschild Group», — наголосив він.

Втім, глава держави зазначив, що для того аби відкрити можливість передачі українських активів цій компанії, було підготовлено спеціальну структуру, «в яку було трансформовано всі активи і вони погодились ними управляти».

«Таким чином, ми змогли відділити їх на час, коли я перебуватиму на посаді Президента. Це був дуже прозорий процес, це нормальна практика. Це була повністю публічна дія. Я зробив це не для мінімізації податків», — підкреслив він.

«Це була прозора процедура відділення бізнесу від українського Президента аби уникнути політичного впливу. Я думаю, що це основна відмінність від інших політичних діячів «панамського списку», — підкреслив Петро Порошенко.

Президент повідомив також, що планує провести реформу в Україні з деофшоризації бізнесу. «Це важлива частина майбутніх реформ – прозорість, відкритість та зрозумілі кроки», — наголосив Порошенко.

Нагадаємо, президент обговорить з японськими лідерами спрощення візового режиму з Японією для громадян України