Шевцова затримали в Чернігівській області

314

Екс-голова поліції Вінницької області намагався втекти в Росію, його затримали. Антон Шевцов, який нещодавно очолював поліцію, підозрюється у державній зраді. Він був помічений на параді 2014 у вже анексованому місті Севастополь. На параді він був з георгіївською стрічкою та давав інтерв’ю російським каналам.

«Тут потрібно відзначити громадських активістів, які досить активно вплинули, виявили ці факти, надали великого резонансу через соціальні мережі. Дуже хотілося б, щоб цього громадянина швидше доставили до Києва, оскільки я не дуже сподіваюсь на розслідування вінницьких представників. Шевцов обіймав таку посаду, що заслуговує увагу з боку київських представників центрального апарату Служби безпеки України», — вважає політолог Михайло Басараб.

Експерт зазначив, що георгіївська стрічка – нічого особливого, але факт його спроби втечі до Росії, заслуговує на більшу увагу з боку СБУ.

Нагадаємо, відповідно до опублікованої спікером СБУ фотографії, Шевцов мав квиток на ранок 18 березня з Мінська до Москви. Він був затриманий на пункту пропуску «Сеньківка», в Чернігівські області.