Ще один злочин на рахунку олігарха Курченка — ГПУ вже склала підозру

250

Генпрокуратура склала повідомлення про підозру Сергію Курченку за вчинення злочинів у сфері господарських операцій зі зрідженим газом. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Так, ГПУ склала повідомлення про підозру С.Курченку як керівнику злочинної організації, яка протягом 2010 року — початку 2014 року вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини у сфері господарських операцій зі зрідженим газом.

Як повідомляється, у зазначений період часу С.Курченко організував незаконне заволодіння очолюваним ним організованим злочинним угрупованням видобутого ПАТ “Укргазвидобування”, ПАТ “Укрнафта” та належного державі зрідженого газу на загальну суму 2,2 млрд грн шляхом його протиправного придбання на спеціалізованих аукціонах за цінами, значно нижчими від ринкових, нібито для потреб населення. У той же час зріджений газ членами злочинного угруповання у подальшому реалізовувався підконтрольними С.Курченку суб’єктами за ринковими цінами на території України.

Унаслідок цих дій державі завдано шкоду на загальну суму понад 2 млрд грн.

Зараз підозрюваний С.Курченко оголошений у міжнародний розшук, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У ході розслідування накладено арешт на майно та інші активи підозрюваних на загальну суму понад 2,8 млрд грн.

Досудове розслідування триває.

Як повідомлялось, 22 березня Генеральна прокуратура України склала повідомлення про підозру Сергію Курченку за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів у банківській галузі протягом 2013-початку 2014 років.