Щоб стати відомим – потрібно бути фріком або маніяком

231

Світ дедалі далі котиться у прірву виродження…

Щоб стати відомим – потрібно бути фріком або маніяком. Так, чи не половина населення світу знайома з північнокорейським “лідєром” Кім Чен Ином. А хто скаже як називають південнокорейського президента?

У Гватемалі нещодавно на плебісциті обрали президентом клоуна… Опитування у США показало, що Манька Лєвінскі може отримати непогані голоси на виборах, якщо її ще трішки розкрутять у ЗМІ. В Україні баксьора-ідіота обрали до парламенту а потім і мером столиці. В Одесі один з кандидатів “Інтернет-партії” (Зоряні війни) пройшов до місцевої ради. Це свідчить про загальну кризу парламентаризму і виродження уявлення людей про представника громади у владі. Населення швидше проголосує за співака, або розкручену повію, аніж за принципового і послідовного жорсткого воїна.

Який з цього можна зробити висновок: виборче право не можна роздавати будь-кому. Ця помилка призводить до виродження народоправ’я і влади взагалі. Право голосу потрібно заслужити.
У нас ця ідея повинна бути тим більше популярна, що безліч вати і комуністичних дегенератів готові голосувати за сили, які звуть Путіна в Україну. Ворог не повинен впливати на нашу владу. Тому – нам варто обмежити кількість ідіотів, які обирають окупантів при владі.

Автор материала: Сергій Вакула