Шокін обіцяв знищити всіх, хто зазіхне на його «прокурорську сім’ю», — Касько

318

З часу викриття у червні 2015 року корупційної діяльності групи «діамантових прокурорів» Віктор Шокін заявив, що знищить всіх, хто зазіхнув на його «прокурорську сім’ю»

Про це у блозі написав екс-заступник генпрокурора Віталій Касько.

«З часу викриття нами у червні 2015 року корупційної діяльності групи «діамантових прокурорів», які, як виявилось були близьким оточенням Шокіна, останній заявив, що знищить всіх, хто зазіхнув на його «прокурорську сім’ю». Кримінальні і дисциплінарні провадження посипались на слідчих і прокурорів. Шокін та близькі до нього заступники всіляко цькували і продовжують цькувати не тільки тих, хто зловив Корнійця і Шапакіна, але і всіх тих, хто навіть просто працювали поряд з Каськом і Сакварелідзе. Загрози постійних обшуків, арештів, переслідування батьків і родичів – і до таких засобів вдаються ці люди», — написав він.

За словами Каська, під постійним тиском перебувають і працівники СБУ, які оперативно супроводжували справу «діамантових прокурорів».

«Перший заступник Голови СБУ В. Трепак по суті відсторонений від справ і в такому стані перебуває до сьогодні»,- зазначив Касько.