Шокін – покривало «діамантових суддів»

228

Давид Сакваралідзе звинувачує Генерального прокурора Віктора Шокіна у активному покриванні діамантових суддів.

«У цьому я вбачаю неналежну роботу Генеральної прокуратури. Незалежно від того, які там підводній течії, не може бути ситуацій, коли заступник Генерального прокурора, Генеральний прокурор виходять прямо до суспільства. Прокуратура – не є військова організація. Цо структура з суворою субординацією, є закон «Про прокуратуру», тому прокуратура неє громадською організацією, яка апелює безпосередньо до суспільства», — розповів Борис Беспалий, народний депутат України попередніх скликань.

Експерт наголосив, що незрозуміло, чому Генпрокурор досі не у відставці, адже йому і Президент рекомендував, і сам він заяву про звільнення написав.

«Я б це питання переадресував Парламенту, бо не може бути так, щоб потім таке виносити на суспільний референдум. Також розслідування резонансних ситуацій та кримінальних справ. Януковича немає вже два роки, і досі немає ні одного рішення суду обвинувального чи виправдувального, яке б набуло законної сили. Таких рішень немає і це свідчить про неякісну роботу ГПУ», — додав Борис Беспалий.

Нагадаємо також, що західний консультант сказав, що Україні небагато потрібно міняти в системі прокурорській, лише звільнити 15 тисяч прокурорів.