Шокін робить усе можливе, щоб позбутись Горбатюка

298

Нардеп Сергій Лещенко заявив на сторінці у Facebook, що чинний генпрокурор Віктор Шокін та його люди роблять усе можливе, щоб усунути Сергія Горбатюка від посади керівника Генпрокуратури.

Горбатюку пропонують посаду керівника прокуратури Львівської області і, на думку Лещенка, це є найкращим аргументом на підтримку цієї людини.

«Це — прямий наслідок того, що Горбатюка підтримали на посаду генпрокурора адвокати жертв Майдану, а також група депутатів-єврооптимістів», — пише Лещенко.

Депутат також додав, що не сумнівається у безкомпромісності та чесності Горбатюка на посаді генпрокурора. Адвокати родин Небесної Сотні створили петицію до президента України, в якій вимагають призначити саме Горбатюка на місце Шокіна.

Прокурор ГПУ Владислав Куценко також заявив, що на Львівщині відкрилась вакантна посада керівника прокуратури. Однак він додав, що Горбатюка туди ніхто насильно не відправлятиме.

Вчора голова президентської фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив, що не планує займати посаду Генерального прокурора, тому що у нього достатньо роботи в парламенті.