Сирійська армія успішно веде бій на двох напрямках фронту

0
454

12 січня 2016, поки ЗМІ відволіклися на операції сирійської армії по звільненню населеного пункту Сальма в провінції Латакія, на території сусідньої провінції Алеппо йшли не менш масштабні бойові дії.

Підрозділи 4-ї механізованої дивізії за підтримки сил національної оборони та закордонних добровольців почали наступ в районі Ар-Рашідін і ввійшли в місто Хан аль-Ассаль.

В обох південно-західних передмістях Алеппо протягом усього дня йшли запеклі бої. При цьому урядовим військам вдалося взяти під контроль практично весь район 4-го поліцейської дільниці і квартали Хан аль-Ассалам між трасою 60 (Алеппо – Салькін) і М5 (Алеппо – Дамаск). Ар-Рашідін блокований з півночі і півдня, під контролем урядових сил висота Руджм аль-Харуф, бої йдуть на південній околиці, в районі школи.

На схід від Алеппо підрозділи спецназу “Тигр” за підтримки бійців бригади “Соколи пустелі” і ополчення намагаються розширити зону контролю північніше авіабази Квейріс. 12-го січня урядові сили зачистили чотири невеликі селища в околицях звільненого днем ​​раніше селища Айша.

Передові загони “Тигрів” зараз знаходяться в районі села Айн аль-Джахаш (9 км. від міста Аль-Баб), але в самому цьому селі є бойовики Ісламської Держави. Північніше авіабази Квейріс склалася досить небезпечна ситуація, зона контролю урядових військ стає все більш витягнутою, хоча у Ісламської державиі судячи зі всього тут сил бракує.