Система прямого врегулювання збитків по Автоцивілці

443

Як швидко отримати виплати по Автоцивілці за програмою прямого врегулювання збитків від страхової компанії PZU Україна.

Коли постраждалий у ДТП намагається отримати виплату по Автоцивілці, він має справу із чужою страховою компанією. І вона не завжди зацікавлена надати якісну послугу НЕ своєму клієнту. Деякі компанії взагалі припинили свою діяльність, позбавлені ліцензії та не можуть виконати свої зобов’язання. Як результат – середній по ринку термін виплати страхового відшкодування за полісами Автоцивілки може перевищувати – 120 днів.

Знаючи про таку ситуацію, деякі автовласники вже під час свого першого візиту до страхової компанії винуватця приходять з адвокатом. За виплату доводиться боротися.

Що таке система прямого врегулювання

В Польщі, як і в багатьох країнах Європи, вже діє система прямого врегулювання по Автоцивілці. Взагалі пряме врегулювання збитків по Автоцивілці полягає в тому, що водій, який потрапив в ДТП через вину іншого водія, отримує відшкодування не від страхової компанії винуватця, а тієї, яку обрав сам.

Страхова компанія потерпілого водія виплачує грошові кошти та вже без його участі врегульовує всі питання з компанією водія, що спричинив ДТП. Така система значно зменшує термін виплати потерпілому та дозволяє перекласти всі процеси по відшкодуванню збитків з водія на страхову.

Перевага ще й в тому, що власна страхова компанія, яку ви обрали свідомо та якій довіряєте, ніколи не зрадить. Сьогодні такий підхід до врегулювання збитків функціонує на багатьох розвинених страхових ринках: зокрема, у Франції, Бельгії, Італії, Прибалтиці та інших європейських країнах.

Пряме врегулювання збитків по Автоцивілці від PZU

Наприкінці 2014 року система прямого врегулювання стала доступною і в Україні. Страхова компанія PZU пропонує своїм клієнтам спеціальну програму страхування «Розумний захист», в якому передбачена опція — пряме врегулювання збитків по Автоцивілці. Протягом 2015 року завдяки цій опції потерпілі у ДТП клієнти PZU отримували страхове відшкодування в 3 рази швидше. Компанія в середньому проводила виплати протягом 30 днів, і потім за 87 днів (середній термін) повертала виплачені кошти в страхових компаніях винуватців.

Долучитися до системи прямого врегулювання в квітні-травні 2016 року планує ще 16 провідних страховиків України. Система прямого врегулювання почне діяти у тестовому режимі.

А поки що PZU надає можливість на власному досвіді оцінити переваги відповідального ставлення страхової компанії до власного клієнта.