Сіткомет — нова зброя проти безпілотників

391

В Європі представили новий різновид зброї проти безпілотників. Так, британська компанія Openworks Engineering розробила ручний сіткомет для перехоплення дронів у польоті.

Зокрема, пневматична зброя під назвою SkyWall представлена трьома моделями: ручний SkyWall 100, станковий SkyWall 200 і напівавтоматичний SkyWall 300. Повідомляється, що сіткомет може працювати снарядами чотирьох типів: навчальними, з сіткою, з сіткою і парашутом і ЕМІ-снарядами. SkyWall здатна вразити ціль, яка летить або парує на місці на відстані до 100 метрів.

Прилад важить десять кілограмів в зарядженому вигляді, а на перезарядку йде близько 8 секунд, тому можливе застосування системи для нейтралізації декількох дронів майже одночасно. Інтелектуальний приціл після захоплення цілі визначить швидкість і відстань до мети і видасть оператору підказку, в який момент постріл з найбільшою ймовірністю вразить ціль.

Очікується, що сіткомет підійде для мобільних груп поліції, прикордонників, приватних охоронців, а також для охорони важливих військових і цивільних об’єктів. Завдяки снаряду з парашутом можливе захоплення цілі без її фізичного знищення, — це дозволить використовувати реєстраційний або серійний номер безпілотника для розслідування і пошуку власника.

Источникznaj.ua
Поделиться