Ситник заявив про необхідність звільнення Холодницького та став на захист наближених до Порошенка

734

Глава НАБУ Артем Ситник під час інтерв’ю РБК-Україна заявив про необхідність звільнення очільника САП Назара Холодницького із займаної посади.

«Щодо історії з Холодницьким. На мою думку, ті дії, які були ним вчинені, не сумісні взагалі з прокурорською роботою. Матеріали, отримані нами в процесуальний спосіб, передані до ГПУ для оцінки в ході розслідування. Сподіваюся, що там не буде політики, а буде виважене рішення, яке буде повністю ґрунтуватись на законі», – йдеться в заяві.

При цьому він запевнив у непричетності до атаки ГПУ на Холодницького наближених до президента Петра Порошенка нардепів від БПП Ігоря Кононенка та Олександра Грановського.

Так, на питання, чи відомо йому, що Департамент захисту економіки Генпрокуратури, який погоджував встановлення прослуховуючої апаратури в кабінеті Холодницького, вважають підконтрольним означеним нардепам, він відповів ствердно, однак при цьому почав переконувати, що «в тих справах точно не було ані Кононенка, ані Грановського».

Крім того, Ситник ухиливсь від прямої відповіді на питання, чи поділяє він думку про вплив Кононенка й Грановського  на зазначений департамент – «Я поділяю думку, що, на жаль, прокуратура ніяк не може позбутися спадку, сприйняття його як політичного органу».

Як відомо, Ситник фактично визнав відсутність підстав у Порошенка на переобрання.