Скандали Євробачення 2016: Sunsay підтвердив, що готовий виступити у ДНР

608

Вчора, 16 лютоо, в ефірі радіо «Аристократи» лідер гурту SunSay Андрій Запорожець відповів на «незручні» запитання ведучого і чесно розповів не тільки про своїх концертах в Криму, але і гастролях по РФ.

Зокрема, про свій виступ в Севастополі він висловився наступним чином: «Концерт був в маленькому барі дуже близькою моєї подруги. Виступ не рекламували, це був дуже маленький концерт ».

Також артист з теплотою згадав про поїздку в Балаклаву і запевнив, що ніякого негативу не відчув. Андрій зазначив, що не проти заспівати в Донецьку. «Чи міг би я виступити в Донецьку? Теоретично — так. Але я знаю, як зараз до цього поставляться. Це буде дуже складно », — вважає SunSay.

«У мене величезна аудиторія в Росії. Мене там люблять і чекають. Ця аудиторія довго формувалася — ще задовго до сумних подій. Для мене не має значення — концерт у Львові, або в Москві. Я не ділю свою аудиторію. Люди, які засуджують мене — це, напевно, не моя аудиторія. Але я можу їх зрозуміти », — запевнив артист.

Також він пояснив, що у нього «міцний зв’язок» з Росією, адже більшість музикантів його групи — росіяни, та й композиції він записує на студії в Санкт-Петербурзі. «Я не виправдовуюсь, але я буду продовжувати виступати в Росії», — зазначив співак.

SunSay не очікував такого ажіотажу навколо проведення українського відбору на «Євробачення» і скандалу, пов’язаного з його номером, після чого »зрозумів, що бути« героєм для всіх і загальним улюбленцем »у нього вже не вийде.