Скоро побачимо замовників банкрутства банку «Хрещатик»

440

Український економіст Андрій Новак заявив, що банкрутство банку «Хрещатик» — це спланована акція Нацбанку в інтересах провладних фінансово-промислових груп.

«Для мене очевидно, що проблеми «Хрещатика» – це перерозподіл банківської клієнтури на рівні столиці. Бо саме перед цими проблемами вивели свої рахунки з банку «Хрещатик» київські комунальні підприємства. І це спровокувало таку небезпечну ситуацію», — розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Андрій Новак.

Експерт зазначив, що очевидним є те, що це не збіг. Це перерозподіл київського банківського ринку, спровокований Нацбанком на користь ФПГ.

«Нацбанк в черговий раз не виконує свої функції Центробанку країни, а грає роль виконавця замовлень, що відбувається останні два роки. На жаль, як мінімум два роки це вже не незалежна інституція, якою повинен бути Центробанк, а інструмент в руках фінансово-промислових груп, які знаходяться при владі», — наголосив Андрій Новак.

Економіст також зазначив, що замовників банкрутства «Хрещатика» можна буде побачити після того, як його основні клієнти остаточно розподіляться по інших фінустановах.