«Скотинка» і «скотиняка» — Ляшко пояснив різницю

2246

У кулуарах парламенту глава РПЛ Олег Ляшко пояснив різницю між словами «скотинка» і «скотиняка».

Як стало відомо, в Інтернеті з’явилось звернення одного з блогерів, який попросив нардепа змінити риторику, бо діти починають її використовувати, зокрема, зазначив чоловік, його рідна донька.

«Я бачив це звернення. Маленька дівчинка принесла батькові булочку та сказала: «Їж, скотиняка!» Як зазначив батько, вона думала, що скотиняка — це котик! От до чого влада довела дітей, що вони корів не бачили! Раніше у хозяйстві по три корови було, а тепер — жодної. І діти плутають корів і котиків. Для цієї дівчинка я хочу передати, що скотиняка — це той, хто грабує твою сім’ю, а скотинка — це корівка, яка дає молоко, сметанку та масло. Скотиняк багато і тут, і у Миколаєві. Це ті, хто грабує людей та займається корупцією. Ось ти дала батьку булочку, а вона, мабуть, без масла була. То масло скотиняки з’їли!» — повідомив нардеп.

Наприкінці розмови Олег Ляшко побажав всім, щоб було менше скотиняк, а побільше рогатої худоби.

Нагадаємо, миколаівський блогер Кирило Сазонов закликав радикала Олега Ляшка змінити риторику, бо слова нардепа починають використовувати діти. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці та описав ситуацію, що трапилася в його родині.

«Дочка вирішила нагодувати мене. Принесла булочку і говорить: «На тобі, скотиняка!». Шановний Олеже Валерійовичу Ляшко, змінюйте риторику, чорт забирай! – пише автор. Діти запам’ятовують фрази і використовують їх. Як виявилось, дочка думала, що скотиняка — це такий котик», — написав блогер.

ИсточникЄдність
Поделиться