Слідчим ДБР може стати патрульний Олійник, який у 2016-му розстріляв пасажира BMW – Дубінський

861

Переможцем конкурсу на посаду слідчого Державного бюро розслідувань у Краматорську став співробітник патрульної поліції Сергій Олійник.

Про це написав журналіст Олександр Дубінський на своїй сторінці у Facebook.

Йдеться, за його словами, про того самого патрульного Олійника, котрий «розстрілював BMW з пасажирами в Києві й убив безневинного громадянина».

Нагадаємо, Сергія Олійника звинувачують в загибелі 17-річного пасажира BMW, якого було застрелено під час гонитви в лютому 2016 року.

Тоді, в ніч на 7 лютого 2016 року, поліцейські переслідували по чотирьох районах Києва та області згаданий автомобіль. Аби зупинити автівку, патрульні відкрили стрілянину із табельної зброї. Саме Олійника звинувачують у загибелі хлопця.

Водночас, у відділі по роботі з громадськістю та ЗМІ Державного бюро розслідувань інтернет-виданню UA1 прокоментували заяву Дубінського.

«Офіційно повідомляємо, що патрульний Олійник ніколи не брав участі в конкурсах на посади до Державного бюро розслідувань. Людина, яка брала участь в конкурсі на посади слідчих, це інший Сергій Олійник, який немає жодного відношення до столичного патрульного, що є фігурантом кримінальної справи», – зазначили у ДБР.