Словаччина теж валитиме Росію

315

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Арсеній Яценюк відзвітував про проведення зустрічі з Віце-прем’єр-міністром Словацької Республіки Мирославом Лайчаком.

«Проект «Північний потік-2» має бути не просто переглянутий, а припинений. Україна подала відповідний позов до Секретаріату Енергетичного Співтовариства. Переконані, що цей проект не має нічого спільного з економікою – це повністю політичний проект.

Звертаємося до Секретаріату Енергетичного Співтовариства та Єврокомісії розпочати розслідування, припинити цей антиєвропейський, антиукраїнський, антисловацький, антипольський проект – щоб створити справді прозорий і конкурентний європейський газовий ринок.

Під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ і європейських питань Словацької Республіки Мирославом Лайчаком висловив вдячність за внесок Словаччини у справу забезпечення постачання газу до України. Якщо ми будемо об’єднаними і говорити єдиними голосом, ми переможемо в цій боротьбі», — розповів Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, роботу проекту «Північний потік-2» планують продовжити Росія та Фінляндія.