Сьогодні чергове засідання суду щодо справи про держзраду Януковича

391

19 квітня 2018 року Оболонський районний суд міста Києва виніс рішення щодо переносу розгляду справи Януковича на 3 ти 4 травня поточного року, оскільки адвокати підсудного без попередження, після суперечок із судом, покинули залу суду.

Сьогодні суд скасував процедуру судових дебатів, які минулого разу стали причиною раптового закінчення засідання, при цьому слухання відбудеться однозначно за участі адвокатів, чи за участі  захисників із центру вторинної правової допомоги. Проте адвокат екс-президента Януковича Віталій Сердюк стверджує, що у суду не має законних підстав на зміну його команди, не зважаючи на його публічні заяви про те що, очолювана ним команда захисників не з’явиться на засідання.

За даними Генпрокуратури, екс-президента підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою змін меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.