Сьогодні Кабмін візьметься за бюджетну політику на 2017 рік

211

Кабінет міністрів України проведе у середу, 30 березня, засідання. На ньому буде обговорюватися проект Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік та проект постанови Верховної Ради «Про Основні напрями бюджетної політики на 2017 рік».

Засідання заплановане на 13:00, ідеться в порядку денному на сайті уряду.

Зазначається, що головними вимогами до ефективності бюджетної політики стають висока конкурентоздатність, продуктивність та енергоефективність виробництва, проведення реформ в галузях, прозорість та відповідальність влади.

Серед основних завдань бюджетної політики значиться встановлення дефіциту бюджету на рівні 3% ВВП.

Законом «Про державний бюджет України на 2017 рік» планується вирішити, зокрема, питання продовження пенсійної реформи, монетизація субсидій та пільг, вдосконалення механізму забезпечення адресності надання всіх видів пільгових послуг з упорядкуванням категорій їх отримувачів і встановлення економічно та соціально обгрунтованих нормативів споживання, підвищення ефективності соцдопомоги та системи соцпослуг в Україні, подальший розвиток співпраці з ЄС, протидія актуальним загрозам нацбезпеці України та реалізація Стратегії нацбезпеки України.

Окрім того, на порядку денному Кабміну розгляд державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації, зміни до законів про інвестування майна за межами України та реекспорту товарів.

ИсточникGazeta.ua
Поделиться