Сьогодні мають оголосити вирок Савченко

306

Сьогодні по справі Надії Савченко має відбутися судове засідання. Судді мають оголосити сьогодні-завтра вирок українській льотчиці.

«Сподіваюсь, що Савченко випустять, не зважаючи на те, що цей крок трохи змінить світ. Побачимо нового гравця в українській політиці і нове поле для торгу у Російській Федерації. Просто так Путін Савченко не відпускатиме, якщо це рішення буде підтримано, то він говоритиме про якісь бонуси і вимагатиме від західних партнерів якихось прерогатив», — розповів Петро Охотін політичний консультант.

Експерт наголосив, що швидше за все не буде винесено виправдувальний вирок.

«Схема виглядатиме так: буде вирок, який буде говорити, що недостатньо доказів, щоб визнати її вину, і справа буде пере розглядатися. Однак найближчим часом буде або помилувальний акт, якщо Надія напише лист про помилування, або буде зроблено інший політичний крок»,- наголосив Петро Охотін.

Політичний консультант зауважив, що з 2014 року знову змінюється баланс сил, Росія вивела свої війська з Сирії. Водночас протистояння з Туреччиною трохи загострюється, і Росії потрібно більше політичних балів при переговорах.

«Якщо Путін відпустить Савченко, це дозволить йому говорити про себе, як про демократичного політика та більш тісно працювати з західними партнерами. Втому числі, говорити про відміну санкцій», — підкреслив політичний консультант.