Соратник Ахметова керує всіма процесами в «ДНР»

324

Командир терористичного батальйону «Восток» Олександр Ходаковський заявив про те, що за всіма процесами в «ДНР» стоїть ставленик олігарха Ріната Ахметова Максим Лещенко.

За його словами, Лещенко займає посаду керівника адміністрації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка, однак останній без згоди Лещенка не приймає ніяких рішень щодо управління окупованою територією.

Сьогодні джерело, близьке до оточення Захарченка, поділилося, що Лещенко, ніби як глава апарату глави Республіки, а насправді, вже тіньової Голова самої Республіки, саботує все, що пов’язано з законами про ополченні, в якому вигляді не подавалися б проекти, — написав бойовик Ходаковський в своєму блозі.

За даними його джерел, в оточенні ватажка «ДНР» Максима Лещенка ненавидять, але прибрати його не дає Москва.

Також, як зазначає терорист, Лещенко до війни проживав у звичайному будинку в Харцизьку, а зараз живе в особняку в центрі Донецька, що належив раніше підприємцю Геннадія Новосицькому.

Варто відзначити, що Максим Лещенко виступав за «деолігархізацію республіки», однак у списку санкційних олігархів ніколи не звучало прізвище Ріната Ахметова, а також його ділового партнера Бориса Колеснікова.

Тим не менш, санкції запровадили проти Петра Порошенка і Бориса Ложкіна, які не мали власності на захопленій території.