Соратника Саакашвілі не впустили в Україну

712
Коба Накопія

Держприкордонслужба не пустила грузинського депутата Кобу Накопію в Україну, виконуючи доручення неназваного правоохоронного органу.

Депутата парламенту Грузії від партії «Єдиний національний рух» Кобу Накопія в неділю, 15 жовтня, затримали в аеропорту «Бориспіль» після прибуття в Україну, а відтак відмовили у в’їзді. Про це повідомив позафракційний народний депутат України Юрій Дерев’янко. Коба Накопія — соратник екс-президента Грузії і нинішнього лідера української партії «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі. «За нашою інформацією, це справа рук Служби безпеки України. Причини заборони на в’їзд невідомі», — написав Дерев’янко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Дерев’янко опублікував копію рішення про відмову у перетині кордону для Накопія, датованого 15 жовтня. Підставою для недопуску зазначено: «щодо нього є рішення уповноваженого державного органу України про заборону в’їзду».

Згодом про це написав і Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook. За його словами, Накопія затримали в аеропорту «Бориспіль» та ухвалили рішення про його депортацію «без пояснення причин».

Держприкордонслужба України пояснила, що не пустила в Україну грузинського депутата, виконуючи доручення правоохоронного органу, проте не уточнила якого саме, пише «Українська правда».

Нагадаємо, що екс-президент Грузії, колишній губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі має намір 17 жовтня провести в Києві масштабну політичну акцію за участю своїх прихильників.