Соцпідприємці отримають гривневі кредити під 5-10% за американські гроші

289

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) забезпечило фінансування на 100 млн грн. для розвитку соціального підприємництва в Україні. Реалізацією відповідної програми буде займатися Western NIS Enterprise Fund та Ощадбанк, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

«Користь від діяльності таких підприємств отримають в першу чергу жінки, люди з особливими потребами, вимушені переселенці з південних та східних регіонів та представники інших визначених груп», — йдеться в повідомленні Мінфіну.

«Соціальні підприємці — це люди з інноваційними ідеями для вирішення найбільш гострих соціальних проблем суспільства. Замість того, щоб залишати вирішення соціальних потреб державному або бізнес-сектору, соціальні підприємці вирішують цю проблему шляхом зміни системи, розширюючи кордони стандартного мислення. Компанії, які підтримують соціальне благо і не зосереджені виключно на генеруванні прибутку, винаходять нові шляхи для перетворення нашого суспільства на краще та поліпшують життя наших співгромадян», — прокоментувала міністр фінансів Наталія Яресько.

Ключові факти:

— Сума одного кредиту варіюється в межах від 250 000 до 2 500 000 гривень

— Термін кредитування до 3-х років для придбання обладнання, нерухомості та до 2-х років для поповнення обігових коштів

— Фіксована ставка протягом всього терміну кредиту 5% або 10% річних, яка буде встановлюватися кредитним комітетом програми індивідуально

— Цільове використання кредиту: придбання обладнання, нерухомості, поповнення обігових коштів