Спостерігай за 2016 роком з висоти пташиного польоту

297

Київ вже зустрів і відсвяткував прихід нового 2016 року. Це дійство вдалося зафіксувати з висоти пташиного польоту за допомогою безпілотного літального апарату.

Відео в створене у форматі 4K, що дозволяє дивитися його у надзвичайно високій якості. Дрон показав неймовірну картину, яка недоступна іншим камерам.

Безпілотнику вдалося відзняти, як кияни та гості міста святкують поруч із головною ялинкою країни. Вона встановлена на Софійській площі. Живе дерево привезли з Івано-Франківської області. Його висота сягає 26 метрів.

Головні святкування проходили на двох столичних площах – Софійській та Михайлівській. Цього року обрали нову концепцію свята – тематика домашнього і затишного Нового року.

Святкування почалось із концертної та шоу-програми. Для відвідувачів організували виступ найпопулярніших співаків України. Ті ж, хто любить класичний вокал, слухали на Софійській площі конкурс, в якому взяли участь кращі тенори з самих різних куточків світу.

На Володимирському проїзді працює гастрономічний сектор, який сполучає Михайлівську і Софійську площі. На свята його перейменували на «Різдвяний проїзд».

Люди могли там скуштувати різноманітні страви та напої, щоб набратися сил для подальшого святкування.