«Справа Пасішника» – містифікація, яка має відволікати увагу

347

Історія зі справою Пасішника: на першому судовому засіданні його не було, бо він перебував у офіційний відпустці і взагалі про виклик до НАБУ дізнався з сайту антикорупційного бюро.

Його підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу України (втручання у діяльність державного діяча).

Цю ситуацію прокоментував народний депутат України Володимир Яворівський.

«Для мене особисто ця історія з Пасічником, як і з більшістю нагадують якісь містифікації. Бо суспільство сьогодні чекає великих кроків, розв’язання якихось  тривалих вузлів. І довкола тих людей, які цю країну обікрали, які довели її до такого стану, дехто стріляв і розстрілював Майдан і тому подібне. Натомість наші правоохоронні органи чіпляються за щось інше. Хто такий Пасічник на сьогодні?! Його там рекомендував Кононенко в заступники і тому подібне, ну і що?!», — підкреслив Яворівський.

Також депутат наголосив, що не вважаю, що це  за якийсь злочин, до якого взагалі було варто звертати стільки уваги.

«Українське суспільство вже два тижні знає, що Шокін подав у відставку. Зберіться, будь ласка на 10 хвилин у Верховні Раді, проголосуйте і відпустіть цього чоловіка, який вже сам написав заяву.  Призначайте нового прокурора, щоб почати що-небудь робити», — звернувся до депутатів Володимир Яворівський.