США пообіцяли Україні більше грошей — та є умова

342

В Америці президенту України Петру Порошенку порекомендували пришвидшити оновлення Кабміну та посилити співробітництво з МВФ.

Про це повідомляє офіційний сайт президента, де зазначається Порошенко провів зустріч у форматі робочого ланчу з Віце-президентом США Джозефом Байденом і держсекретарем США Джоном Керрі.

Байден повідомив про рішення США виділити Україні додатково 500 млн доларів на реформування банківського сектору. При цьому віце-президент США зазначив, що кредитна лінія буде відкрита за умови реальних кроків Києва на шляху реформ і боротьби з корупцією.

Формування нового уряду, орієнтованого на реформи і співпрацю з МВФ, відкриє можливості для додаткового фінансування з боку США, а також допомоги міжнародних фінансових інститутів, − сказав Байден.

Президент України наголосив на пріоритетності для української влади реформ, боротьби з корупцією та створення ефективної антикорупційної системи.

Співрозмовники домовилися про подальший розвиток стратегічного партнерства між Україною та США, чому сприятиме візит в Україну Держсекретаря США найближчим часом.

Нагадаємо, президенти України і США Петро Порошенко та Барак Обама зустрілися у Вашингтоні на полях саміту ядерної безпеки.

Також віце-президент США Джозеф Байден поговорив з Петром Порошенком про виділення чергового траншу Україні у вигляді 1 млрд доларів від США.