Стало відомо, чого насправді бояться Порошенко і Яценюк

449

Порошенко та Яценюк бoяться втрaтити контроль нaд потокaми. Про це написав Мустафа Найєм на своїй сторінці в Facebook.

«Затягування та нескінченні дискусії навколо нового прем’єр-міністра та уряду зводяться до двох ключових страхів команди Петра Порошенка й чинного прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Це страх перед втратою контролю над потоками та страх перед відповідальністю», – вважає нардеп.

За його словами, обидві команди бояться опинитися в ситуації, коли відповідальність буде лежати на них, а заробляти рейтинги та гроші будуть інші.

«У свідомості більшості учасників переговорів з обох сторін повноваження – це в першу чергу можливість контролювати фінансові потоки, а відповідальність – це небажане, побічне явище, сприймається скоріше як покарання, а не як виклик і можливість щось зробити», – заявив Найєм.

Політик вважає, що наразі команди прем’єра та Президента намагаються знайти баланс між контролем над потоками та відповідальністю. На думку Найєма, ось цей розподіл і є тим самим компромісом.

«Допустити варіант, що уряд можуть очолити люди, які максимально відтиснуть від потоків обидві команди і візьмуть на себе всю повноту відповідальності, в голову їм приходить. А якщо бути точнішим, вони цим варіантом один одному погрожують. І якщо я правильно все розумію, цей шантаж вони умовно називають урядом Наталії Яресько», – констатував він.