Стів Джобс та Білл Гейтс стануть героями бродвейского хай-тек мюзиклу

569

21 квітня 2016 року в бродвейському театрі Лонгкар почнуть показувати мюзикл, в основі якого — суперництво двох великих IT-компаній Microsoft і Apple.

Це сучасна комедія, в якій розповідається про протистояння засновників — Стіва Джобса і Білла Гейтса.

Постановка називається Nerds («Ботаніки») і є комедією. Білети вже у продажу, хоча невідомо, як довго триватиме мюзикл. Перший виступ заплановано на 21 квітня 2016 в Longacre Theatre в Нью-Йорку. Враховуючи, що це буде мюзикл про IT-компанії, організатори постаралися залучити в постановку сучасні технології.

Наприклад, будуть використовуватися голограми і спеціальний мобільний додаток для глядачів, за допомогою яких вони зможуть спілкуватися між собою і управляти постановкою — публіка сама вирішить, яким буде закінчення постановки. Сценарій мюзиклу написали Джордан Аллен-Даттон і Ерік Вайнер, які працювали над пародійним мультсеріалом «Робоцип». Режисером стала Кейсі Хьюшон, яка вже зробила кілька бродвейських постановок. За хореографію відповідає лауреат премії «Еммі» Джош Бергассе. Музику ж написав Хел Голдберг.

Як повідомляв 5.ua, 6 жовтня 2011 року помер засновник Apple Стів Джобс. У тому ж році біографія Джобса стала бестселлером року.