Стрічка з Кіану Рівзом заробила всього 125 доларів

292

Вкрай погано складаються професійні справи у голлівудського актора Кіану Рівза. Фільм з ним у головній ролі «Дочка Бога» зібрала у британському прокаті 88 фунтів (125 доларів) за перший вікенд.

За інформацією Okino, такого провалу у світовому кінематографі вже не було давно. Культовий фільм «Матриця» з Рівзом заробив свого часу мільярд фунтів. В кар’єрі 51-річного актора були й інші великі ролі в фільмах «Адвокат Диявола» та «Швидкість», Але, судячи зі всього, колишнім успіхам Рівза настав кінець.

Фільм «47 Ронiн», де Кіану грає самурая-вигнанця, був надто розрекламованим, але трохи не дотягнув до очікувань глядачів. Після нього вийшов досить непоганий, але бойовик «Джон Вік», а після цього розпочався справжній відстій — спочатку провальний трилер «Хто там?», а тепер і «Дочка Бога».

Рівз грає у новому «шедеврі» копа, який розслідує вбивство приятеля та зустрічає загадкову дівчину (Ана де Армас), яка була свідком чогось надзвичайного. Ця історія сподобалась глядачам трохи більше, ніж «П’ятдесят відтінків сірого» — середній бал на IMDb 4,4.

Кіану Рівз, до речі, є дуже нещасливою людиною. Кілька близьких до нього людей трагічно пішли з життя. Сам актор полюбляє погуляти на самоті вулицями Нью-Йорку та покататися на метро.