Суд переніс засідання про продовження арешту Вишинського

0
241

Апеляційний суд міста Києва постановив перенести засідання про продовження арешту головному редактору “РИА Новости Украина” Кирилу Вишинському, якого підозрюють у держзраді.

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця події.

За його словами, суддя постановив перенести засідання у справі про апеляцію на рішення Подільського районного суду про продовження тримання під вартою керівника незареєстрованої організації “РИА Новости Украина”.

Засідання суду у справі відбудеться 20-го серпня. Раніше Вишинського, якого обвинувачуюють у держзраді залишили під вартою до 19 верресня.

Перенесли розгляд через те, що не всі захисники підозрюваного з’явилися на засідання.

Сам Вишинський закликав журналістів не спекулювати на його справі та спростував інформацію про те, що його мати направляла лист президенту Зеленському.

Нагадаємо, керівника “РИА Новости Украина” Кирила Вишинського звинувачують у державній зраді. За данними СБУ, у нього є паспорт РФ, що визнав і сам підозрюваний, а також нагорода окупаційного режиму “За возвращение Крыма”. Крім того, очільник “РИА Новости Украина” підписував контракти про співпрацю з пропагандистськими ЗМІ РФ.

Під час судового процесу, Вишинський відмовився від українського громадянства та звернувся за допомогою до Путіна.