Суспільство України має намір скинути з п’єдесталу Надію Савченко – адвокат

572
В українському суспільстві є сильне прагнення знищити кумира, скинути з п’єдесталу нардепа, Героя України Надію Савченко. Про це заявив російський адвокат Микола Полозов.
Перед голосуванням українських парламентарів він зазначив, що немає ніяких сумнівів в тому, що з Савченко знімуть депутатську недоторканність. Верховна Рада скасувала недоторканність, а також надала дозвіл на затримання та арешт парламентарія. Зняття недоторканності підтримав 291 нардеп, надання дозволу на затримання – 277 парламентаріїв, арешт – 268.
«Це обумовлено тим, що сама Надія дуже складна людина з важким характером. Величезний кредит довіри, який їй видало українське суспільство і українська влада, коли вона перебувала в російській в’язниці, її героїзація, символізація, все це після її звільнення завдяки її діям, її вчинків, її характеру дуже сильно девальвувалося. Я бачу в українському суспільстві досить сильне прагнення знищити кумира, який був створений, скинути його з п’єдесталу», — підкреслив Полозов.
За його словами, якщо говорити про психологічне ставлення до Савченко, то «натовп жадає крові». Нагадаємо, 2 роки тому, 22 березня в російському Донецьку Савченко засудили до 22 років колонії суворого режиму за нібито вбивство російських журналістів. Вранці 22 березня парламентський Комітет з питань регламенту рекомендував депутатам зняти недоторканність з Савченко.