Світу набридло слухати брехню Росії – МЗС Великобританії

1124

Світу набридло слухати потік російської міжконтинентальної балістичної брехні. Про це заявив глава МЗС Великобританії Борис Джонсон, передає прес-служба британського уряду.

В ході виступу на традиційному банкеті для дипломатів зарубіжних країн Джонсон уточнив, що спочатку росіяни заявляли про те, що отруйної речовини «Новачок» у них ніколи не було, далі, що вже вона повністю знищена, а потім, що запаси отрути є в інших країнах, таких як Чехія, Словаччина і США.

«А на днях взагалі назвали творцем «Новачка» Терезу Мей. За ці дні ми почули, що Сергій Скрипаль міг постраждати від передозування. Що він вирішив накласти на себе руки і заодно намагався вбити свою дочку. Що цей замах на вбивство – помста за те, що Великобританія нібито отруїла Івана Грозного», — підкреслив Джонсон.

Міністр саркастично зазначив, що була ще версія, що всі нападки на РФ – для зриву чемпіонату світу з футболу. На даний момент, за словами Джонсона, у Великобританії вже є 24 незрозумілі версії від РФ.

«Я дуже радий, що 27 країн вирішили більше не слухати цю нісенітницю», — сказав Джонсон. Також він додав, що ця ситуація нагадує початок роману «Злочин і кара».

Нагадаємо, екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні 4 березня в британському місті Солсбері. Експерти Скотленд-ярда вже з’ясували, що найбільше отрути містилося на ручці вхідних дверей будинку колишнього розвідника.