Свій новий фільм Спілберг присвятить викраденню дитини

398

Американський режисер Стівен Спілберг має намір зняти драму про викрадення єврейської дитини католиками. Фільм, заснований на реальних подіях, буде називатися «Викрадення Едгардо Мортара».

В основу стрічки поклали історію юного Едгардо Мортара. Його в 1959 році у віці шести років насильно забирають з єврейської сім’ї, щоб виховувати в католицькій вірі.

Цей інцидент, ініційований папою Пієм IX, пізніше викликав скандал міжнародного характеру. І, тим не менш, повернути Едгардо назад в його сім’ю так і не вдалося. А досягнувши дорослого віку, він став католицьким священиком.

Видання зазначає, що Спілберг має намір приступити до нового проекту в першому кварталі 2017 року. Саме до цього часу він закінчить роботу над фільмом «Першому гравцеві приготуватися».

Повідомляється, що автором сценарію до стрічки «Викрадення» є Тоні Кушнер, на рахунку якого робота в проектах «Лінкольн» та «Мюнхен». У головній ролі «Викрадення» зніметься Марк Райленс — актор вже співпрацював зі Спілбергом у фільмі «Шпигунський міст», і отримав «Оскар» за свою роботу.

Раніше повідомлялося, що Спілберг отримав найвищу нагороду США — президентську медаль свободи з рук Барака Обами. «Сьогодні ми вшановуємо дуже особливих людей. Новаторів, артистів і лідерів, які допомагають зберігати силу Америки як нації», — заявив президент США під час церемонії.