Свобода коштує дорого: Янукович і Азаров платять мільйонні хабарі Путіну

573

Політичний консультант і директор компанії “Berta Communications” Тарас Березовець упевнений в тому, що Клименко, Захарченко, Азаров, Янукович платять владі РФ мільйонні хабарі відкупних за свою свободу.

“Сьогодні відновлення Донбасу неможливо без звільнення території. Ніякі інвестори, країни не дадуть Україні ні копійки на відновлення до тих пір, поки не буде звільнена ця територія. Виходячи з цього, всі ці розмови про відновлення Донбасу вигідні “сім’ї Януковича”, тому що їх видавлює Росія, з них ФСБ тягне гроші”, – констатував він.

За словами експерта, ці величезні суми грошей змушують Володимира Путіна закривати очі на їхні дії.

“Кожен місяць Клименко, Захарченко, Азаров, Янукович платять мільйони доларів на відкуп, щоб їх не чіпали. Вони всі платять відкупні, бо Путін в певний момент дав команду ФСБ, сказав, що “ви можете їх розірвати, якщо вони перестануть платити абонементну плату, ми їх тут же садимо за будь-які злочини”. Тому вони намагаються якнайшвидше зіскочити, втекти з Росії”, – розповідає Березовець.

Крім того, вибору у Януковича і Ко особливо немає: їм нікуди бігти, крім Донбасу. “А куди їм бігти? В Україну? Ні. На Захід? Ні. Ось, є Донбас”, – резюмував політолог.