СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ: Coca-Cola буде випускати алкогольні напої

700

Американська корпорація Coca-Cola, найбільший в світі виробник безалкогольних напоїв, вперше в своїй 125-річній історії почне випускати алкогольну продукцію, повідомляє Financial Times.

Зокрема, компанія має намір вийти на ринок слабоалкогольних газованих напоїв «чжухай» в Японії.

На думку керівництва японського підрозділу Coca-Cola, цей крок має сенс, з огляду на обсяги і темпи зростання ринку «чжухай».

Відзначається, що в листопаді минулого року аналітики Wells Fargo заявили про те, що Coca-Cola найближчим часом вийде на ринок алкогольних напоїв. Джеймс Куінсі, головний виконавчий директор Coca-Cola, в ході зустрічі з інвесторами, не виключив такого кроку, але і не надав ніяких подробиць з цього питання.

Про те, що Coca-Cola планує поекспериментувати з випуском слабоалкогольних напоїв, стало відомо з інтерв’ю Джорджа Гардунйо, президента японського підрозділу, опублікованого на сайті компанії.

Гардунйо заявив про плани Coca-Cola випускати в Японії слабоалкогольні напої «чжухай» – напої в банках, що містять алкоголь, до складу яких входять спиртний напій сьотю, газована вода і ароматизатори.

За його словами, вихід Coca-Cola на новий ринок є прикладом того, як компанія вивчає нові можливості за межами свого основного бізнесу. «Coca-Cola завжди цілком зосереджувалася на безалкогольних напоях, і це маленький експеримент для певного сегмента нашого ринку», – сказав Гардунйо.

Відзначається, що в банкових напоях «чжухай» вміст алкоголю становить від 3% до 8%. Цей напій є альтернативою пиву і користується великим попитом у жінок.

Вихід на ринок слабоалкогольних напоїв відбувається через те, що Coca-Cola, як і інші великі харчові компанії, зіткнулися зі скороченням продажів в сегменті газованих напоїв.

Оскільки сьогодні молоде покоління менше споживає цукру, Coca-Cola інвестує в продукцію більш швидкозростаючих сегментів. За словами Куінсі, за минулий рік Coca-Cola запустила більше 500 нових продуктів.