Свято прямо з порогу. У Дніпропетровську пассажирів вокзалу зустрічають Дід Мороз та Снігуронька

489

Починаючи з неділі 27 грудня пасажирів Придніпровської залізниці на центральному вокзалі магістралі – вокзалі Дніпропетровськ-Головний очікує приємний передноворічний сюрприз. У просторому фойє, де стоїть вбрана в корпоративні кольори Укрзалізниці ялинка, городян та гостей міста вітають Дід Мороз та Снігуронька, а також самодіяльні колективи залізниці.

Про це повідомили у прес-службі Придніпровської залізниці.

Творчий «марафон», який проходитиме на вокзалі у передноворічні та передріздвяні дні, розпочали артисти Будинку науки й техніки Синельниківського локомотивного депо — співочий гурт «Талісман», вокальний колектив «Калина» та дитячий танцювальний ансамбль «Пульсара».

Їм на зміну в наступні дні прийдуть співачка Зінаїда Чепа, баяніст Григорій Бобошко, колектив «Біс» та інші таланти Придніпровської магістралі.

У період зимових свят піднесений настрій пасажирам також створюватимуть сніжинки, які невдовзі з’являться на вікнах пасажирських потягів, та «дуети» Діда Мороза й Снігуроньки, що з’являться в поїздах у новорічних рейсах.

На цей час усі вокзали Придніпровської залізниці вже прикрашено світловою ілюмінацією, встановлено ялинки в залах очікування, фойє, сервісних центрах тощо.

Через гучномовний зв’язок транслюються новорічні та різдвяні привітання Укрзалізниці пасажирам та клієнтам.