Syngenta заплатить 1,2 млн доларів штрафу

1412

Syngenta Crop Protection заплатить 1.2 млн дол. в якості компенсації за розповсюдження і продаж незареєстрованої пестицидної продукції в 6 американських штатах.

За розповсюдження і продаж незареєстрованої продукції без узгодження з US EPA компанія була оштрафована.на 776 тис. дол. цивільно-правових санкцій, а також повинна виплатити 4-х річний внесок на програму поширення інформації серед зацікавлених представників індустрії. Рішення було прийнято на підставі правил зберігання пестицидів, розроблених US EPA.

Це рішення сягає своїм корінням в серпень 2012 року, коли інспектор, в рамках розслідування, виявив в Огайо немарковані контейнери з пестицидами, що належать Syngenta. Протягом трьох наступних років EPA проводила міжрегіональне розслідування, яке виявило схожі проблеми в штатах Мічигані, Айові, Канзасі, Колорадо і Міссурі.

Агентство повідомило, що компанія порушила федеральний Акт про інсектициди, фунгіциди і розентіціди (FIFRA), тому що продавала пестицидні компоненти, які надходили в суміші, без попереднього товарного перепакування, що є прямим порушенням правил. Крім того, агентство заявляє, що компанія не надала їм додаткові дані про перереєстрацію, як того вимагає законодавство.

«Переупаковка і поширення незареєстрованої пестицидного продукції незаконно і небезпечно для навколишнього середовища і здоров’я людей» — заявила Енн Геральд,  адміністратор EPA.

ИсточникAgroNews
Поделиться