Таки «заробітчанин» з бізнесом там. Кременчужани оцінили нового начальника поліції Ботвину

421

Новий начальник поліції Кременчука Віталій Ботвина, якого з Полтави прислали в заслання – керувати вже нашою поліцією, а до цього чоловік працював в обласному управлінні, – типовий заробітчанин-міліціянт, які в Кременчуці міняються зі швидкістю два за один рік.

Відповідний висновок, що новий начальник поліції Кременчука – хлопець ще той і з ним потрібно бути насторожі, – з публікації у Фейсбуку кременчужанина Максима Непоради.

Максим зробив у повному обсязі роботу журналіста – подивився, який бізнес є у родини нового начальника міської поліції. Для такого чоловік послідовно відкрив декларації пана Ботвини, сайти Прозорро, Дозорро, Міністерства юстиції.

І в цьому переліку, що зроблено небайдужим мешканцем міста,  не вистачає тільки «Антикорупційного монітору» й інформації з «YouControl».

А в підсумку ж виявилося таке й «Програма плюс» просто цитує запис у Фейсбуку від Максима Непоради.

«Читаю про нового керівника міської поліції Віталія Ботвину. Журналісти навіть декларацію встигли відкрити і процитувати.

Е ні, думаю: черговий жебрак на шиї успішної дружини бізнес-леді не проканає. Бачили ми таких. У нього, 36-річного підполковника поліції, із заощаджень 39000 грн., а у неї — 11100 дол. Не справедливо якось. Не по-чоловічому. Отож гуглимо.
У тій же декларації за 2016 рік серед іншого вказано і джерела доходу дружини — зарплатня у ТОВ «Мобі А» і ТОВ «Інтер А». Щось підозріле оце «А» в назвах фірм, їй-богу. Тому йдемо далі.

Опачки: обидві фірми зареєстровані на одну й ту саму особу — Мотренка Юрія Миколайовича. Фаната літери «А». І цифри «7», між іншим. В одній він — керівник, в іншій — кінцевий бенефіціарний власник. Ооо!!! Та тут ціла плеяда подібних фірм з ознаками фіктивності!

З десяток фірм одного тільки Мотренка Юрія Миколайовича, що із завидною регулярністю живляться із зумисно допорогових державних закупівель у Гадячі, звідки родом новий очільник кременчуцької поліції. Одне тільки ТОВ «Мобі А», де працювала дружина декларанта, взяло участь у 17-ох тендарах і… бінго — усі виграло.

https://dozorro.org/…/kuplyu-holodilnik-chastinami-dorogo-s…

https://opendatabot.com/…/45831899-add55fb140c0300fb4d41722…

Ну, вобщєм, такий собі гадяцький Галата чи Драніщев. Суцільний галатодраніщев, вобщем.
І от у цього гадяцького галатодраніщева з явними ознаками корупційної діяльності працює і отримує зарплатню дружина, на хвилиночку, заступника начальника відділу по боротьбі з цією самою корупцією УБОЗ УМВС України в Полтавській області, колишнього начальника гадяцького ВП ГУНП України в Полтавській області. Працює і заощаджує більше за чоловіка. В рази більше.
Нє, я ні на що не натякаю. Так собі, гуглю. Подумаєш, цей гадяцький галатодраніщев ще й фінансує футбольну команду дітей гадяцьких правоохоронців «Police», а родина Ботвиних виховує сина. Хокеїста. Скоріш за все. Тут усе тільки злісні домисли і підступність гугла.

Ондечки той же гугл уперто зберігає інформацію про шахраїв із кредитної спілки «Голд Фінанс» і зокрема Ботвину Ніну Михайлівну, повну тезку дружини нового очільника кременчуцької поліції.

 Ой, ні, не зберігає. Та й немає вже такого в реєстрі фізичних і юридичних осіб. За цим же самим кодом ЄДРПОУ там тепер зареєстровано ТОВ «СХІД ПЛЮС ЗАХІД» чи ТОВ «ЗАХІД ПЛЮС СХІД».

Та що там тільки не зареєстровано на «Трушкіна Валерія Івановича» — якихось 97 компаній і все! І більшість як не в Луганській, так у Донецькій області.

Є бажання перевірити цей новітній податковий рай у межах України? Познайомитися ще з одним «олігархом» Валерієм Івановичем? Впєрьод і с пєснєй!
А так, канєшно, да — камар носа нє падточіт, всьо вракі і вражескіє проіскі.
Ну, велкам, як-то кажуть, ту Кременчук, пане Віталію.

Віталіїв у нас люблять і поважають. Знову люблять і знову поважають. І заробити на хліб з маслом самотужки без помочі дружини нагоду дають.

Перезимуєте, перелітуєте, пересидите рік-півтора, а там і на підвищення куди-небудь у Полтаву чи Жмеринку, як на той час Аваков не стане Авакоffим і нова мітла не замете по-новому, що сумнівно, в принципі. Аріведерчі, ауревуа, адьос мучачос кременчужанос. Нехай щастить.
Ну а поки будєм пасматрєть на чергового гастрольного «професіонала» із системи МВС».

«Програма Плюс» дякує кременчужанину Максиму Непораді, який провів своє власне класичне дослідження по новому кременчуцькому поліцейському чину й вимушена констатувати, що все у нас буде, як завжди, й нічого в поліції, окрім патрульних, так і не змінилося.