Таксисти запалили шини під Київрадою

328

Сьогодні під Київською міською радою неспокійно: таксисти вимагають прозорого входження на ринок сервісу Uber. Вони принесли плакати, на одному написано «Uberна змова Кличка» і намальований смішний колаж. На місці сигналять машини, більше 50 таксистів мітингують під адміністративною будівлею. Вони вимагають публічного діалогу зі столичною владою з приводу нового сервісу таксі. Якщо політики не вийдуть до них, вони оголосять загальнонаціональний страйк.

«Може Кличко все-таки зустрінеться з таксистами і скаже, що не лобіював інтереси американського сервісу. Київські таксисти не бояться конкуренції, тому що у нас є перевірена місцевими жителями якість і швидкість. Юбер був успішним, на нього витратили мільйони доларів. Він давав можливість отримати роботу таксиста зі своєю машиною, але в такому випадку дорого коштувала ліцензія. Це обумовило великі ціни на таксі. Україна Uber потрібна для галочки, щоб ще одна країна була під цим сервісом»- повідомляє активіст Андрій Антонюк.

Він уточнив, що акція має мирний характер, вони просто хочуть прозорого входження нового сервісу на столичний ринок. Зі стриму видно, що учасники тримають прапори «Української таксомоторної асоціації». Під будівлею не чутні вимоги таксистів, тому що сильно голосно сигналять машини. Вранці на протилежному боці Хрещатика запалили шини, вони горіли не більше, ніж 10 хвилин, але пожежники все загасили швидко.

Нагадаємо, що Uber становить конкуренцію багатьом вітчизняним службам таксі, тому що являє собою мобільний додаток, яке дозволяє викликати таксі, відстежувати його переміщення і оплатити замовлення готівкою або банківською картою.